Fraksiyonel Lazer

fraksiyonel lazerProfesyonel Tedavi Cihazları
Tıp dünyası profesyonellerine en yeni teknolojileri sunan Sanomed İstanbul merkezli bir medikal şirketidir. Uluslararası teknolojilerin etkin ve güvenilir uygulamalarla birleşmesine önem verir. Dermatoloji, jinekoloji, plastik cerrahi ve kadın genital estetiği alanında Sanomed ürünleri çok sayıda hastanede yer almaktadır.

Fokus Ultrason Hıfu
Ciltte meydana gelen sarkma, gevşeme gibi sorunlar için geliştirilen fokus ultrason (hifu) özel sistemi sayesinde ameliyatsız yüz germe, kaş kaldırma, gıdı toplama işlemleri için son derece uygundur. Çevresel etkenlere bağlı olarak meydana gelen dermis ve SMAS tabakaları sorunları için etkili çözüm üretir.

Q Switch Lazer Nedir?
Ciltteki leke sorunlarına yönelik olarak geliştirilen bir cihaz olan q switch lazer kolajen artımı ile lekeleri yok etmektedir. Ayrıca dövme, kalıcı makyajların çıkarılması için de kullanılabilmektedir. Bu lazerler yaşlılık, güneş kaynaklı lekelerle doğum lekesi ve melazma adı verilen rahatsızlıklarda da kullanılabilmektedir. Lekelerin giderilmesi fraksiyonel lazer sırasında herhangi bir kabuklanma oluşmaz ve seanslar sonrasında giderek yok olur. Bu cihazlar çok fonksiyonel yapıya sahip oldukları için gözeneklerin sıkılaşması, cilt yenileme, akne ve akne izi tedavisi gibi sorunlarda da kullanılır.

Fraksiyonel Lazer
Kırışıklıklar, yaşlılığa bağlı leke sorunları, yara izleri için geliştirilen fraksiyonel lazer en iyi çözüm geliştiren cihazlardan birisidir. Cihaz, ciltteki kollajen ve epiteli yenmek üzere geliştirilmiştir. Kontrollü hasarlama tekniği ile yara izlerinin küçülmesini ve pürüzsüz görünüm almasını sağlar. Cilt dokusuna uyum yeniden kazandırılır.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Fraksiyonel Lazer”

Leave a Reply

Gravatar