dijital baskı

Tabela Hakkında
Uzun yıllar boyunca halkımıza verdiğimiz en güvenli ve en kaliteli tabela reklamcılığı hizmetleri için sürekli olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tabela büyük ya da küçük bütün firmaların veya bir ürünün tanıtımında kullanılan çok önemli reklamların ilk aşamasıdır. Bütün firmaların itibarının artması için tabela çok önemli bir yere sahiptir. Tabela firmaların tarzı ve kurumsallığıdır. Kullanılacak sektörde tabela firmanın tarzını ve amacını yansıtan en büyük unsurlardan biridir. Yani kısacası tabela firmaların kıyafetidir. Tabela sayesinde firmalara gereken saygıyı sağlamakta yardımcı olacaktır.

Tabela Reklam Çeşitleri
Tabela reklam sektöründe bir çok tabela çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız size tanıtımı olacak ürün ya da firmalar için en uygun tabelanın hangisi olacağına hakkında yardımcı olmaktadır. Çünkü çok ama çok fazla tabela çeşitleri vardır. Bunlardan başlıcaları; totem tabela, kutu harf tabela, dijital tabela, led tabela, ışıklı ya da ışıksız tabela, neon tabela, iç ve dış yönlendirme tabelaları, pullu tabela ve daha bir çok farklı tabela çeşitleri bulunmaktadır.

Tabela Malzemeleri ve Fiyatları
Tabela yapımında bir çok malzeme kullanılmaktadır. Kompozit, reklam tabela pleksi, dekota, alüminyum, sac, polikarbon, şerit led, modül led ve paslanmaz gibi malzemeler tabela yapımında dijital baskı kullanılır ve ayrıca yapılacak tabelanın çeşidine göre malzemeler değişebilir. Tabela reklam fiyatları her bütçeye uygun olarak tabela çeşitleri vardır. Mesela fiyat bakımından en uygun olan tabela çeşidi vinil germe tabela çeşididir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “dijital baskı”

Leave a Reply

Gravatar